Wynajem autokarów

SZCZECIN, KOŁOBRZEG, KOSZALIN

Wynajem autokarów

Wynajem autokarów

PRZEWOZY AUTOKAROWE, PRZEWOZY PASAŻERSKIE, PRZEWOZY TURYSTYCZNE, PRZEWOZY KRAJOWE I MIĘDZYNARODOWE KOŁOBRZEG, KOSZALIN, SZCZECIN

Wynajem autokarów
Wynajem autokarów

Tym, co czyni podróż wartościową dla pasażerów jest komfort jazdy. Żaden inny pojazd nie zapewni lepszej jakości podróżowania niż Volvo. Oświetlenie, przyciemniane szyby, wygodne fotele, amfiteatralny układ podłogi z opadającą linią foteli, duża przestrzeń między siedzeniami – to wszystko pozwala czerpać radość z podróży w luksusowych warunkach. Każdy autobus Volvo to bagaż ponad 80 lat doświadczeń tej firmy skoncentrowanej na bezpieczeństwie. Volvo to najlepsze rozwiązanie dla pasażerów oraz dla Państwa biznesu.

Nasze pojazdy spełniają wymogi emisji spalin euro 5 oraz euro 6 co umożliwia wjazd do takich miast jak Berlin, Kopenhaga, Rzym czy Londyn.

Wszystkie nasze autokary wyposażone są w systemy bezpieczeństwa takie jak ABS, ASR, system EBS z funkcją ESP sprzężony z funkcją BAS (Panic Brake Assistance), FIP (Front Impact Protection), FUPS (Front Undrrun Protection System), KIP (Knee Impact Protection) oraz pasy bezpieczeństwa na wszystkich fotelach.

Nasze pojazdy są obsługiwane w zakresie przeglądów okresowych oraz napraw bieżących wyłącznie w autoryzowanych serwisach Volvo.

W okresie zimowym stosujemy wyłącznie opony zimowe na wszystkich osiach. Ponadto warunki do miłej i wygodnej podróży stwarzają: klimatyzacja, toaleta, barek, DVD (monitory LED 19”), uchylne i rozsuwane fotele z elementami skórzanymi.

Nasza firma zatrudnia doświadczonych kierowców o życzliwym usposobieniu. Te czynniki sprawiają że nawet daleka podróż jest bezpieczna i komfortowa.

Ceny wynajmu ustalane są indywidualnie w oparciu o długość trwania wyjazdu, ilość kilometrów oraz ilość kierowców potrzebnych do obsługi pasażerów. Dla stałych klientów często korzystających z naszych usług proponujemy atrakcyjne zniżki.

WYNAJEM AUTOKARÓW - SZCZECIN, KOŁOBRZEG, KOSZALIN

 pon-pt    -    900 - 1700
sob    -    900 - 1400

tel.   94-351-74-85
mobile   +48 602-339-956
mobile   +48 602-664-524

Dane teleadresowe

Biuro Turystyki i Przewozów
PARTNER
Sławomir Albiński
ul. Komandorska 34
78-100 Kołobrzeg

NIP: 671-000-46-83
REGON 330020004

e-mail biuro@autobusykolobrzeg.pl